46 909
modifications
m (→Pikachu-like : Pohm) |
|||
Ligne 381 : | Ligne 381 : | ||
| [[Morpeko]] | | [[Morpeko]] | ||
| [[Fichier:Miniature Type Électrik EB.png|70px]] [[Fichier:Miniature Type Ténèbres EB.png|70px]] | | [[Fichier:Miniature Type Électrik EB.png|70px]] [[Fichier:Miniature Type Ténèbres EB.png|70px]] | ||
|- | |||
| [[Neuvième génération|9]] | |||
| ??? | |||
| {{miniature|???}} | |||
| [[Pohm]] | |||
| [[Fichier:Miniature Type Électrik EB.png|70px]] | |||
|} | |} | ||